Įmonę turėti dabar galite išleidę vos kelis šimtus eurų

pigiai parduodu uabNorint pradėti verslą, reikia ne tik tinkamo finansinio, bet ir psichologinio pasiruošimo. Juk teks priimti ne vieną svarbų sprendimą, kuris tiesiogiai darys įtaką verslo rezultatams. Kalbant apie sprendimus, vieną jų teks priimti netgi veiklos įteisinimo metu. Teks rinktis kaip įregistruoti veiklą. Įprasta, kad nemaža dalis renkasi įmonių registravimą, tačiau kalbant apie smulkųjį verslą, taip pat nemažai dėmesio sulaukia individuali veikla. Tarp šių pasirinkimų yra daug skirtumų. Koks variantas bus tinkamiausias jums, priklausys būtent nuo jūsų situacijos ir turimo biudžeto. Trumpai tariant, visada siūloma atsižvelgti į vyraujančias alternatyvas.

Jeigu jūsų biudžetas, su kuriuo pradėsite verslą, siekia vos 3000 eurų ar net mažiau, tuomet neracionalu rinktis įmonės registravimą. Geriausia būtų rinkti individualią veiklą. Bet, kalbant apie įmones, reikia paminėti vieną svarbią alternatyvą – įmonės pirkimą.

Įmonės pirkimas yra naudingas tuos, kad jis padeda sutaupyti ne vieną tūkstantį eurų. Tarkime, jeigu registruosite UAB, tuomet logiška, kad vien įstatinis kapitalas jums atsieis apie 2500 eurų. Bet, to galima išvengti. Kaip? UAB tiesiog pirkite. Tikrai yra daug patrauklių pasiūlymų. Įmonės įsigijimo kaina dažniausiai vyrauja apie 200 – 500 eurų. Tai gerokai mažiau nei jūsų įstatinis kapitalas, kuris būtų formuojamas, jeigu įmonę registruotumėte patys.

Minėtas įmones už kelis šimtus eurų pardavinėja tam tikri paslaugų teikėjai. Jų veiklos kryptis – įmonių registravimas bei pardavimas, o taip pat jie teikia ir kitas reikalingas susijusias paslaugas. Pasidomėkite kurios įmonės siūlo UAB įsigijimo galimybę ir kreipkitės į jas. Tokiu atveju, veiklą galėsite vykdyti įmonės vardu ir pradžioje neteks kone viso biudžeto skirti veiklos įteisinimui.

Kas liečia įmonių pirkimą iš minėtų paslaugų teikėjų, pravartu žinoti, kad dabar daugelį pirkimo procedūrų galima atlikti nuotoliniu būdu. Paprastai kalbant, įsigyti UAB galite internetu. Naudojantis paieškos sistemomis, suveskite terminą „pigiai parduodu UAB“ ir pamatysite kiek daug pasiūlymų bus pateikta. Aišku, tai nereiškia, kad visi tie pasiūlymai yra geri. Tiesiog juos reikės atsirūšiuoti pagal patikimumą ir tiek. Rinkitės gerai žinomus įmonių pardavėjus ir tokiu būdu apsaugosite savo pinigus.